Uncategorized

Участнички в “Пробуждане на източника” и Мандала в София през януари 2017

Списък по имена и събития

 

ПЕТЪК – 20.01.

Пробуждане на източника 19:30 – 21:30ч.

  1. Боряна Бонева
  2. Димитрия Момчилова
  3. Екатерина Петрова
  4. Ивелина Тинева
  5. Камелия Енчева
  6. Кристина Сертова
  7. Лина Тодорова + приятелка
  8. Люба Костадинова
  9. Люба Найденова
  10. Магдалина Чавдарова
  11. Маргарита Хаджиева
  12. Мариета Михайлова
  13. Марияна Охова
  14. Милена Чолакова
  15. Надя Калчева
  16. Петя Вълчинова
  17. Розалия Горанова
  18. Роси Огнянова
  19. Светла Запрянова
  20. Стефка Канева
  21. Татяна Николова
  22. Теодора Александрова
  23. Цецка Каленска

 

СЪБОТА – 21.01.

Пробуждане на източника 15:00 – 17:00ч.

  1. Ася Василева
  2. Боряна Бонева
  3. Веселина Велинова
  4. Галя Смит
  5. Димитрия Момчилова
  6. Екатерина Петрова
  7. Екатерина Стоилова
  8. Елена Христова
  9. Елица Менкова
  10. Ивелина Тинева
  11. Камелия Енчева
  12. Кристина Графовска
  13. Люба Костадинова
  14. Мариета Михайлова
  15. Марияна Охова
  16. Милена Чолакова
  17. Михаела Иванова
  18. Надя Михайлова
  19. Петя Вълчинова
  20. Роси Огнянова
  21. Светла Запрянова
  22. Соня Попова
  23. Татяна Николова
  24. Теодора Александрова
  25. Цветелина Лалева
  26. Цветомира Сарлова
  27. Цецка Каленска

 

СЪБОТА – 21.01.

Мандала 17:30 – 20:00ч.

  1. Ася Василева
  2. Боряна Бонева
  3. Веселина Велинова
  4. Галя Смит
  5. Екатерина Стоилова
  6. Елена Христова
  7. Елица Менкова
  8. Зара Сярова
  9. Кристина Графовска
  10. Кристина Сертова
  11. Маргарита Хаджиева
  12. Михаела Иванова
  13. Надя Калчева
  14. Надя Михайлова
  15. Роси Огнянова
  16. Соня Попова
  17. Стефка Канева
  18. Таня Атанасова
  19. Цветелина Лалева
  20. Цветомира Сарлова

 

НЕДЕЛЯ – 22.01.

Пробуждане на източника 15:00 – 17:00

  1. Боряна Бонева
  2. Димитрия Момчилова
  3. Екатерина Петрова
  4. Златина Методиева
  5. Ивелина Тинева
  6. Камелия Енчева
  7. Люба Костадинова
  8. Мариета Михайлова
  9. Марияна Охова
  10. Милена Чолакова
  11. Петя Вълчинова
  12. Петя Наскова
  13. Светла Запрянова
  14. Светлана Арнаудова
  15. Татяна Николова
  16. Теодора Александрова
  17. Цецка Каленска

 

НЕДЕЛЯ – 22.01.

Мандала 17:30 – 20:00ч.

  1. Биляна Белчева
  2. Екатерина Петрова
  3. Ивелина Тинева
  4. Камелия Енчева
  5. Люба Костадинова
  6. Мариета Михайлова
  7. Марияна Охова
  8. Милена Чолакова
  9. Петя Вълчинова
  10. Петя Наскова
  11. Радостина Вълчинова
  12. Светла Запрянова
  13. Татяна Николова
  14. Теодора Александрова
  15. Цецка Каленска

Ако не виждате името си в предполагания ден и час, молим свържете се с нас на 0898 381215 или на 0898 393817. Прекрасни практики, приятелки!

 

Остави коментар